Przejdź do treści Przejdź do stopki
Wydarzenia

Wydarzenia

Chcesz wiedzieć, jak napisać poprawnie Plan zarządzania danymi badawczymi? Jak zaplanować budżet? Jak założyć wniosek w systemie OSF lub zarejestrować w systemie e-COP?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społeczności akademickiej AGH składającej wnioski o dofinansowanie w konkursach Narodowego Centrum Nauki, zapraszamy na Dzień Otwarty z konkursami OPUS 26 i SONATA 19.

Organizator: Biblioteka Główna, Centrum Obsługi Projektów

Termin: 5 grudnia 2023 r., godziny 09:00 – 11:30

Miejsce: Biblioteka Główna AGH, parter, s. 5

Wspólnie z Centrum Obsługi Projektów proponujemy indywidualne konsultacje wniosków z pracownikami COP oraz BG przed ich złożeniem do Narodowego Centrum Nauki. Chętnie odpowiemy na wasze  pytania, pomożemy w obsłudze systemu e-COP/OSF oraz wspólnie zaplanujemy budżet projektu.

Spotkanie rozpoczniemy od prezentacji dotyczącej zagadnień związanych z Zarządzaniem danymi badawczymi w AGH, w tym znajdzie się również omówienie Planu zarządzania danymi, jaki wymagany jest na etapie wnioskowania do NCN. Temat opracuje i zaprezentuje przedstawicielka Biblioteki Głównej AGH — Marta Urbaniec, kierownik Oddziału Organizacji Zasobów Bibliotecznych.

Link do rejestracji

Kontakt:
Centrum Obsługi Projektów cop@agh.edu.pl
Marta Urbaniec murbaniec@agh.edu.pl

Stopka