PIN - co udostępniamy

Punkt Informacji Normalizacyjnej BG AGH wdrożył, utrzymuje i doskonali System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji SZBI zgodnie z wymaganiami normy PN-ISO/IEC 27001:2014-12

Punkt Informacji Normalizacyjnej AGH udostępnia:

zbiory norm:

zbiory norm w internecie:

• przewodniki ISO/IEC  - ISO/IEC Guides - bezpłatny dostęp do wybranych pozycji
  • normy militarne MIL US - bezpłatny dostępdo kompletnego zbioru
  • normy ETSI  - European Telecommunications Standards Institute  - bezpłatny dostęp do kompletnego zbioru
  • normy AISI - American Iron and Steel Institute - bezpłatny dostęp do wybranych norm
  • normy ITU - International Telecommunications Union - bezpłatny dostęp do ITU-T recommendations

wydawnictwa pomocnicze:

publikacje on-line:

bazy danych:

czasopisma:

Wiadomości PKN. Normalizacja

Miesięcznik naukowo-techniczny poświęcony zagadnieniom normalizacji, wydawany przez Polski Komitet Normalizacyjny. Zawiera informacje o bieżącej działalności PKN,  działalności komitetów technicznych PKN oraz zagadnieniach związanych z normalizacją w Polsce i na świecie.

Czasopismo od numeru 1/2008 dostępne jest on-line bezpłatnie na stronie PKN.

Numery specjalne dostępne sa w Czytelni Norm BG AGH na nośniku CD.

Informacja o przebiegu i wynikach prac normalizacyjnych

Miesięcznik, w którym podawane są informacje o opublikowanych oraz wycofanych Polskich Normach i polskich dokumentach normalizacyjnych, ankiecie powszechnej projektów Polskich Norm, opublikowanych normach międzynarodowych, opublikowanych dokumentach normalizacyjnych CEN i CENELEC.

ISO Focus Magazine

Miesięcznik ISO poświęcony problemom normalizacji. Dostęp bezpłatny.