Biblioteka Główna Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie

Płatności zbliżeniowe w BG AGH

12.03.2021
ozdobnik
 

Od  1 marca 2021 r.  użytkownicy BG AGH mogą wnosić opłaty (np. za nieterminowy zwrot książek, zagubienie lub zniszczenie materiałów, wydruki  komputerowe) zbliżeniowo kartą płatniczą lub smartfonem. 

Płatności bezgotówkowe są realizowane w Kasie Biblioteki (hol) lub w punkcie zwrotów ksiażek, w godzinach otwarcia Wypożyczalni. 

pon. - czw.   -  8.00 do 18.00
pt. - sob.      -  8.00 do 15.00
 
Nadal możliwa będzie płatność gotówką. 
 
Płatności za przetrzymanie książek można dokonać także przelewem bankowym. Prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy z Oddziałem Udostępniania na adres: udo[at]bg.agh.edu[dot]pl  celem uzyskania  dokładnej  informacji o wysokości opłaty. 
Przelew na konto:  96 1240 4722 1111 0000 4858 2922 (Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie). 
Tytuł przelewu: Biblioteka Główna – za niezwrócone w terminie książki – imię i nazwisko. W przypadku płatności przelewem prosimy również o niezwłoczne przysłanie potwierdzenia wpłaty na adres: oplaty[at]bg.agh.edu[dot]pl.  Po otrzymaniu potwierdzenia informacja o kwocie zadłużenia zostanie usunięta z konta bibliotecznego a użytkownik zostanie o tym fakcie poinformowany.
 
WAŻNE: opłaty za książki przetrzymane możne uregulować TYLKO po wcześniejszym zwrocie książek. W przypadku książek wciąż znajdujących się na koncie czytelnika, opłata widnieje jako informacja a kwota rośnie każdego dnia 0,20 gr za każdą książkę, do momentu jej zwrócenia.