FAQ w czasie epidemii - Zapisy i aktywacja konta

Jak zapisać się do BG AGH? Czy można zdalnie zapisać się do BG AGH?

Opcja zdalnego zapisu dostępna jest dla studentów, doktorantów i pracowników AGH. Wypełnij odpowiedni formularz, a na podany adres e-mail wkrótce otrzymasz potwierdzenie założenia i aktywacji konta bibliotecznego. Jeżeli zapisujesz się w godzinach popołudniowych, wieczornych lub w dzień wolny od pracy zapis nastąpi najpóźniej w kolejnym dniu roboczym.

Konto biblioteczne umożliwi zamówienie książek z katalogu bibliotecznego oraz dostęp do e-zasobów.

Konto założone zdalnie powinno zostać potwierdzone osobiście nie później niż w ciągu 60 dni od odwołania stanu epidemii w Polsce a wypełniona elektronicznie Deklaracja podpisana na miejscu. Wtedy też zostanie wydana karta biblioteczna osobom, które nie posiadają legitymacji elektronicznej.

Pracowników innych uczelni i instytucji oraz studentów innych uczelni zapraszamy do zapisu tradycyjnego na miejscu, w godzinach otwarcia Wypożyczalni.

Jak aktywować konto biblioteczne w BG AGH? Czy można zdalnie aktywować konto biblioteczne?

Jeśli konto czytelnika nie zostało aktywowane na bieżący rok akademicki prosimy o przesłanie maila z prośbą o jego aktywację na adres udo[at]bg.agh.edu[dot]pl. W mailu proszę podać nr karty bibliotecznej/legitymacji studenta lub doktoranta oraz swoje imię i nazwisko. Konto można również aktywować na miejscu w Wypożyczalni, w godzinach jej otwarcia.