Blackboard Learn Ultra czyli nauczanie zdalne jako usługa w chmurze AWS – case study Społecznej Akademii Nauk w Łodzi - webinarium

Zapraszamy na bezpłatne webinarium pt. Blackboard Learn Ultra czyli nauczanie zdalne jako usługa w chmurze AWS – case study Społecznej Akademii Nauk w Łodzi, które odbędzie się 29 września 2020 o godzinie 13:00.

Podczas webinarium:

• przedstawiony zostanie przykład i doświadczenia z wdrożenia i korzystania z platformy na uczelni SAN
  • zostaną pokazane funkcjonalności Blackboard Learn Ultra oraz korzyści wynikające z wdrożenia platformy w modelu SaaS (Software as a Service)
  • będą omówione kwestie skalowalności i elastyczności rozwiązania Blackboard Learn Ultra
  • omówiona będzie również kwesta bezpieczeństwa danych.

Prowadzący odpowiedzą także na pytania dotyczące rozwiązań chmurowych i modelu SaaS:

• dlaczego uczelnie/ firmy powinny decydować się na rozwiązania chmurowe?
  • jakie są główne zalety rozwiązań chmurowych dla uczelni?
  • czy rozwiązania chmurowe są droższe?
  • co z bezpieczeństwem danych i RODO? Jak AWS i Blackboard zapewniają zgodność z RODO?
  • czy można rozwiązania chmurowe finansować ze środków unijnych?.

W roli prelegentów wystąpią:

• dr Paweł Morawski – Ambasador marki Blackboard w Polsce, Kierownik ds. e-learningu w SAN i lider wdrożenia Learn Ultra z ramienia SAN
  • Tomasz Olejnik – pełniący funkcję Head of CEE Public Sector w Amazon Web Services
  • Magda Sochacka – która poprowadzi panel, Dyrektor ds. współpracy z partnerami biznesowymi PCG Academia, odpowiedzialna za alians firmy z Blackboard. Jako partner Blackboard PCG Academia jest wyłącznym dystrybutorem rozwiązań Blackboard w Polsce.