Baza SciFinder - propozycja szkolenia dotyczącego nowej platformy SciFinder-n

24.01.2020
Szanowni Państwo,

w związku z uruchomieniem nowej, zoptymalizowanej i rozbudowanej wersji platformy bazy SciFinder (SciFinder-n) otrzymaliśmy propozycję od przedstawiciela wydawcy bazy - Chemical Abstracts Society (CAS) - zorganizowania szkolenia dla pracowników, doktorantów i studentów AGH na temat nowych funkcjonalności i zasobów bazy. Szkolenie takie, w języku angielskim, poprowadziłby przedstawiciel CAS Veli-Pekka Hyttinen najprawdopodobniej w marcu br.

Prosimy o informację czy jesteście Państwo zainteresowani szkoleniem, wskazanie preferowanej formy szkolenia (tradycyjne czy online) oraz dogodnych terminów, które będziemy mogli zaproponować prowadzącemu. Kontakt: Oddział Informacji Naukowej, e-mail: oin[at]bg.agh.edu[dot]pl, tel. 12 617 32 15.

Prosimy też o przekazanie ww. informacji innym osobom, które mogłyby być zainteresowane szkoleniem (współpracownikom, doktorantom, studentom).

SciFinder to największa na świecie baza zawierająca informacje na temat publikacji z zakresu chemii i nauk pokrewnych oraz substancji i reakcji chemicznych.