eBook Academic Collection

12.05.2017
Szanowni Państwo,

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego dostępu do kolekcji książek elektronicznych eBook Academic Collection (ponad 52.300 tytułów od ponad 515 wydawców, w tym wiodących wydawnictw naukowych, takich jak: Elsevier, Ashgate Publishing, Taylor & Francis, Sage Publications and John Wiley & Sons, jak również wydawnictw uniwersyteckich, w tym: Oxford University Press, MIT Press, State University of New York Press, Cambridge University Press, University of California Press, McGill-Queen's University Press, Harvard University Press i wiele innych) na platformie EBSCOhost.

Dostęp do 13 czerwca 2017 z platformy EBSCOhost (z listy testowych  baz danych należy wybrać eBook Academic Collection Trial) lub z bezpośredniego linku (po zalogowaniu; hasło można uzyskać w Oddziale Informacji Naukowej tel. 12 617 32 15).

Pytania i komentarze prosimy kierować do Oddziału Informacji Naukowej.