Kiermasz charytatywny

Mateusz Szanowni Państwo,
Już po raz piąty Biblioteka Główna organizuje kiermasz charytatywny. Tym razem chcemy pomóc Mateuszowi, studentowi naszej Uczelni.

Mateusz jest studentem I roku kierunku Automatyka i Robotyka na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Robotyki. Cierpi na nowotwór złośliwy mózgu III stopnia - złośliwy glejak. W Polsce jedyne dostępne leczenie to chemioterapia, niestety kilkumiesięczna kuracja nie przynosi efektów. Stan Mateusza bardzo się pogorszył i konieczna jest codzienna rehabilitacja. Efektywna terapia poza granicami Polski, mimo wsparcia rodziny i przyjaciół, jest nieosiągalna ze względów finansowych. Dlatego też Mateusz prosi wszystkich ludzi o wielkim sercu o wsparcie, dzięki któremu będzie mógł pokonać, albo choć zatrzymać chorobę.

Więcej informacji o Mateuszu

Możecie Państwo wspomóc naszą akcję, przekazując na ten cel książki (drukowane i audiobooki), płyty z muzyką, filmami, programami, itp. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z pracownikami Oddziału Informacji Naukowej Biblioteki Głównej, I piętro, pokój 121, tel. 617 32 15 lub 617 32 43 do 20 maja.

Dokładną datę kiermaszu podamy w terminie późniejszym.

Akcję wspiera Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych AGH.

Zapraszamy do współpracy!