Jesteśmy z Wami w kontakcie

foto: książka

Jesteśmy z Wami w kontakcie

Ze względów bezpieczeństwa zmuszeni jesteśmy ograniczać bezpośrednie kontakty z Państwem.

Pracownicy Biblioteki Głównej  AGH  przez cały czas realizują jednak wiele usług zdalnie.

Wszelkie zapytania prosimy kierować do nas w pierwszej kolejności telefonicznie lub mailowo.

Wypożyczalnia  (zapisy, prolongaty kont, opłaty):  udo[at]bg.agh.edu[dot]pl, 12 617 32 12

Strefa Wolnego Dostępu (zamawianie książek z księgozbioru beletrystyki):   udo[at]bg.agh.edu[dot]pl, 12 617 34 02

Oddział Informacji Naukowej (BPP, e-źródła): oin[at]bg.agh.edu[dot]pl, 12 617 32 15

Oddzial Zbiorów Specjalnych (normy, patenty, mapy, rozprawy doktorskie): ozs[at]bg.agh.edu[dot]pl, 12 617 32 17

Oddział Gromadzenia i Uzupełniania Zbiorów (propozycje zakupu książek): bg-ogu[at]bg.agh.edu[dot]pl, 12 617 32 18

Sekretariat BG: bgagh[at]bg.agh.edu[dot]pl, 12 617 32 08

Wypożyczalnia Międzybiblioteczna  (skany ze zbiorów BG AGH, sprowadzanie materiałów bibliotecznych):  wypmb[at]bg.agh.edu[dot]pl, 12 617 32 14  (w godz. 9.00 do 14.00).

Studenci, doktoranci i pracownicy AGH posiadający aktywne konto biblioteczne mogą składać zamówienia na wykonanie skanu fragmentów materiałów bibliotecznych, np. artykułu z czasopisma, fragmentu książki. Zamówienie na skan należy składać poprzez  formularz. Skan zostanie przesłany na adres mailowy czytelnika podany w formularzu.

Zachęcamy  do korzystania z  bogatych zasobów elektronicznych Biblioteki Głównej AGH oraz licznych dostępów testowych do e-źródeł.

Szczegóły związane z realizacją poszczególnych usług znajdziecie Państwo w zakładce  FAQ w czasie epidemii.